Menu
Your Cart

Vintage Series

Vintage Series

SONOR Vintage Series - про старовинні предмети ходять легенди. Вони повертають до життя старі добрі часи. Слухаючи унікальний характер лампових підсилювачів, насолоджуючись теплим звучанням вінілових альбомів або керуючи класичним автомобілем... ну ви зрозуміли.

Серія Vintage - це найкраща трансформація оригінального звуку SONOR, вигляду та відчуття неймовірних барабанів 50-х, 60-х і 70-х років, втілених у сучасну концепцію. Ці барабани пропонують чудову акустичну універсальність, наживо чи в студії. Вони дозволяють звучати в різноманітних стилях, починаючи від густих рок-грувів і закінчуючи делікатними джазовими ритмами. Доступні у різноманітних оригінальних покриттях або класичному напівглянсовому лаку палісандрового дерева, все з автентичним вінтажним стилем. Просто візьміть у свої руки ці барабани та відчуйте для себе позачасову концепцію: аналоговий звук у цифровому світі.

Барабани серії Vintage виготовлені з 9 шарів добірного німецького бука загальною товщиною 6 мм. Вони мають закруглені кромки та забезпечують теплий тон із глибокими низькими частотами та чудовим резонансом.